Catering

Obsługa cateringów i jedzenie na dowóz

Garmażer to nowa jakość na rynku cateringu i wyrobów garmażeryjnych w Gdańsku. Nasz lokal to miejsce, w którym zjesz smacznie i skorzystasz ze sklepu z garmażem, zaopatrując się w swoje ulubione potrawy kuchni polskiej. Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą z Gdańska Zaspy oferującą najwyższej jakości dania. Wszystkie produkty wykonujemy niezwykle starannie w oparciu o tradycyjne receptury, bez użycia konserwantów i chemicznych polepszaczy.

Oferujemy potrawy wywodzące się z najlepszych tradycji kuchni polskiej, o których smak dbają wykwalifikowani kucharze z wieloletnim doświadczeniem w branży. Ponieważ zależy nam na tym, by oferowane wyroby garmażeryjne trafiły w gusta najbardziej wymagających klientów, nie uznajemy kompromisów przy wyborze składników i sięgamy tylko po te najświeższe, pochodzące od sprawdzonych dostawców. Dbamy również o jak najlepszy kontakt z klientami oraz uważnie wsłuchujemy się w propozycje, sugestie czy uwagi.

Naszym celem jest nieustanny rozwój, dlatego poszerzamy ofertę wyrobów garmażeryjnych i dopasowujemy ją do oczekiwań klientów. Dbamy o wysoką jakość potraw, a jednocześnie utrzymujemy atrakcyjne ceny. Prowadzimy również profesjonalny catering z dostawą do domu, biura lub lokalu na terenie całego Gdańska. Świetny garmaż z gdańskiej zaspy pomoże Ci również zorganizować: imprezy firmowe i okolicznościowe, domowe uroczystości oraz święta.

Gdański catering na imprezy

Call Now Button